Aktualności | Centrum Medyczne PRZYJAŹNI

Aktualności

Bezpłatne badanie PSA (prostata) wraz z konsultacją lekarską. Przychodnia we Wrocławiu. Centrum Medyczne PRZYJAŹNI
Listopad 21

BEZPŁATNE badanie poziomu PSA wraz konsultacją lekarską

Serdecznie zapraszamy Panów na BEZPŁATNE badanie poziomu PSA (antygen gruczołu krokowego) wraz z BEZPŁATNĄ konsultacją lekarską. Badania odbędą się w poniedziałek 9 grudnia 2019 roku. Po odbiór wyników wraz z konsultacją lekarską zapraszamy w środę 11 grudnia 2019 roku.

Bezpłatny bilans zdrowia dla osób dorosłych wraz konsultacją lekarską. Przychodnia we Wrocławiu. Centrum Medyczne PRZYJAŹNI
Listopad 07

Bezpłatny Bilans Zdrowia dla osób dorosłych

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny Bilans Zdrowia dla osób dorosłych wraz konsultacją lekarską, który odbędzie się w Centrum Medycznym PRZYJAŹNI w dniu 19 listopada 2019 roku, w godzinach od 10 do 13.

Bezpłatne badania stężenia kwasu moczowego. Lekarz Wrocław. Centrum Medyczne PRZYJAŹNI
Październik 15

BEZPŁATNE badania stężenia kwasu moczowego

Zapraszamy na bezpłatne badania stężenia kwasu moczowego we krwi wraz z konsultacją lekarską w piątek, 25 październik 2019 roku, w godzinach od 15 do 18. Sprawdź jaki masz poziom kwasu moczowego, bo hiperurykemia bywa przyczyną i/lub objawem wielu poważnych chorób.

Bezpłatne konsultacje nefrologiczne. Nefrolog Wrocław. Przychodnia Wrocław. Centrum Medyczne PRZYJAŹNI
Maj 13

BEZPŁATNE konsultacje nefrologiczne

Zapraszamy do Centrum Medycznego PRZYJAŹNI na bezpłatne konsultacje nefrologiczne dla osób dorosłych i nastolatków w dniu 20 maja 2019 roku, w godzinach od 12:00 do 18:00. Nasi lekarze, którzy na co dzień pracują w szpitalach na oddziałach nefrologii, skutecznie pomogą w terapii.

Życzenia Wielkanocne 2019. Lekarze Wrocław. Przychodnia Wrocław. Centrum Medyczne PRZYJAŹNI
Kwiecień 18

Życzenia Wielkanocne

Wesołych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka, szalonego i wyjątkowo mokrego Śmigusa Dyngusa oraz samych słonecznych i cudownych dni. Wszystkim naszym Pacjentom życzymy pełnych zdrowia, uśmiechu i życzliwości Świąt Wielkiej Nocy.

Call Now Button