BEZPŁATNE badanie poziomu PSA wraz konsultacją lekarską

Serdecznie zapraszamy Panów na BEZPŁATNE badanie poziomu PSA (antygen gruczołu krokowego) wraz z BEZPŁATNĄ konsultacją lekarską.

Pobranie krwi do badań odbędzie się w poniedziałek, 9 grudnia 2019 roku, w godzinach 8-17. Po odbiór wyników badań wraz z konsultacją lekarską zapraszamy w środę, 11 grudnia 2019 roku, od godziny 16 (obowiązuje rejestracja).

 

Choroby gruczołu krokowego (prostaty) dotykają co drugiego mężczyznę po 50. roku życia. Jedynie regularne kontrole prostaty są w stanie uchronić przed niebezpiecznym i często bezobjawowym nowotworem prostaty. Dlatego w krajach o wysokiej świadomości zdrowotnej badania prostaty stanowią rutynowy element profilaktyki.

Dla wielu mężczyzn temat badania prostaty bywa wstydliwy i kojarzy się z badaniem per rectum. Jednak badanie, które oferujemy wykonuje się wyłącznie na podstawie testów krwi pobranej od Pacjenta. Badanie jest więc zupełnie bezinwazyjne i umożliwia wczesne wykrycie zmian w obrębie gruczołu krokowego.⠀

W celu ustalenia dokładnej godziny i pozostałych szczegółów wizyty prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną. Zadzwoń: 71 300 12 72, 71 300 12 73.

Zadbaj o swoje zdrowie!

Wszelkie informacje przedstawione w witrynie są publikowane i dystrybuowane wyłącznie w celach informacyjnych i nie mogą być traktowane ani zastąpić konsultacji lekarskiej i badania lekarskiego. Niedopuszczalne jest korzystanie z tych informacji, jako źródła wiedzy dla samodzielnej terapii i diagnozowania chorób.
Centrum Medyczne PRZYJAŹNI nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za pogorszenie stanu zdrowia spowodowane odstąpieniem od konsultacji lekarskich i stosowaniem praktyk leczniczych wdrażanych na własną rękę.

Zostaw komentarz

eleven + ten =