Onkologia jest dziedziną medycyny zajmującą się schorzeniami nowotworowymi, ich rozpoznawaniem oraz leczeniem. Konsultacje lekarskie obejmują diagnostykę i terapię procesów nowotworowych, jak i powikłań po stosowanym leczeniu. Oferujemy także badania laboratoryjne w zakresie immunodiagnostyki onkologicznej, w tym markery nowotworowe.

Lekarze

Opis Gabinetu

W naszej przychodni oferujemy onkologiczne konsultacje lekarskie związane z diagnostyką i terapią procesów nowotworowych. W dzisiejszych czasach nowotwory wraz z chorobami układu krążenia stają na czele przyczyn zgonów w krajach Unii Europejskiej, w tym Polsce.

Nowotwory płuca, rak gruczołu krokowego i jelita grubego u mężczyzn, rak piersi, jelita grubego i nowotwory płuca u kobiet, to odpowiednio trzy najczęstsze nowotwory występujące u Pacjentów w Polsce.

Dlatego też tak ważne są diagnostyka i wczesne wykrywanie procesów nowotworowych, które zwiększają szansę przeżycia i powrót do pełnego zdrowia. Nasi onkolodzy udzielą porad w zakresie dostępnych metod leczenia wykrytych już procesów nowotworowych. Zaproponują również pełną diagnostykę w przypadku podejrzenia trwania procesu nowotworowego.

Zapewniamy także badania laboratoryjne w zakresie immunodiagnostyki onkologicznej, czyli markery nowotworowe, mogące stanowić istotny rodzaj badania typu przesiewowego w kierunku wykrycia nowotworu.

Umów wizytę

Umów termin wizyty przez telefon

71 300 12 72
71 300 12 73
Zarejestruj się samodzielnie online


Możesz również zapytać o termin i umówić wizytę przez

  czat lub    formularz

Ceny wizyt

Usługa
Cena
Lekarz
Usługa
Cena
Lekarz
Konsultacja onkologa150 złLek. Adela Miauczyńska

onkolog wrocławleczenie nowotworów wrocław
dobry onkolog wrocławbadania immunodiagnostyczne wrocław
onkolog wrocław prywatnielekarz onkolog wrocław
onkolog wrocław krzykionkolog wrocław opinie