Psycholog zajmuje się diagnozą i pomocą w rozwiązywaniu problemów psychologicznych swoich pacjentów, także w formie psychoterapii.  Najczęściej pomaga osobom, które przeżywają różnego rodzaju kryzysy egzystencjalne

Psycholodzy

Opis gabinetu

Psycholog jest specjalistą zajmującym się prawami rządzącymi psychiką ludzką, a także zachowaniami człowieka. To dziedzina wiedzy czerpiąca z takich nauk jak socjologia, antropologia, filozofia i biologia. Dzięki wypracowaniu własnych metod eksperymentalnych psychologia stała się nauką całkowicie samodzielną.

Nasi psychologowie zdiagnozują zaburzenia spowodowane stresem, często towarzyszącym w miejscu pracy, czy w sytuacjach rodzinnych. Zajmą się leczeniem zaburzeń lękowych, potocznie zwanych nerwicami, charakteryzujących się psychogennymi zaburzeniami emocjonalnymi oraz zakłóconymi formami zachowania. Przeprowadzą również konsultację psychologiczną dzieci wykazujących problemy szkolne i wychowawcze.

Bardzo powszechny i poważny problem dzisiejszego społeczeństwa stanowią zaburzenia depresyjne, które uniemożliwiają przeżywanie przyjemności i cechują się obniżonym nastrojem. W przypadku zdiagnozowania depresji ważne jest nie tylko ewentualne leczenie farmakologiczne pod kontrolą psychiatry, ale przede wszystkim wybór odpowiedniej i indywidualnej metody psychoterapeutycznej. W jej doborze poprzez szczegółową rozmowę z pacjentem pomogą psychologowie i psychoterapeuci pracujący w naszej przychodni.

Umów wizytę

Umów termin wizyty przez telefon

71 300 12 72
71 300 12 73
Zarejestruj się samodzielnie online


Możesz również zapytać o termin i umówić wizytę przez

  czat lub    formularz

Ceny wizyt

Usługa
Cena
Lekarz
Usługa
Cena
Lekarz
Konsultacja psychologa / psychologa dziecięcego130 złMgr Anna Smolan-Karczewska
Telekonsultacja psychologa100 złMgr Anna Smolan-Karczewska
Terapia rodzinna180 złMgr Anna Smolan-Karczewska

psycholog wrocławdobry psycholog wrocław
psychoterapeuta wrocławdobry psychoterapeuta wrocław
psycholog dziecięcy prywatniepsycholog wrocław prywatnie
psycholog wrocław krzykipsychoterapeuta wrocław krzyki