Rehabilitacja medyczna jest kompleksową metodą przywracania do częściowej, pełnej lub maksymalnej sprawności osób z chwilową lub stałą niesprawnością.

Lekarze

Opis Gabinetu

Rehabilitacja medyczna jest integralną częścią procesu terapeutycznego pomagającą w uzyskania jak najlepszych efektów usprawnienia. Jej celem jest przywrócenie pacjenta do zdrowia poprzez różnego rodzaju ćwiczenia i zabiegi prowadzone przez zróżnicowany zespół składający się z wielu specjalistów w różnych dziedzin,  jak lekarze, pielęgniarki, fizjoterapeuci, psychologowie, itp.

Rehabilitacja medyczna, wraz z farmakoterapią, psychoterapią oraz dietą, jest w stanie przyczynić się do znacznej poprawy jakości życia chorego.

Nasi lekarze udzielą porady w zakresie rehabilitacji medycznej. Podpowiedzą, jakie zabiegi są najkorzystniejsze dla danej niepełnosprawności, jak na przykład stany po złamaniach kończyn, endoprotezie stawu biodrowego, zwyrodnieniu kręgosłupa itp. Wybiorą ćwiczenia, które pacjent będzie mógł nie tylko wykonywać podczas zajęć rehabilitacyjnych, ale również samodzielnie w domu wracając tym samym szybciej do zdrowia i stanu sprzed wystąpienia niepełnosprawności.

Gdy całkowita poprawa nie będzie jednak z różnych powodów możliwa, nasi specjaliści przeprowadzą diagnostykę i zaproponują inne rodzaje terapii, dzięki którym będzie możliwa, co najmniej poprawa jakości życia chorego.

Umów wizytę

Umów termin wizyty przez telefon

71 300 12 72
71 300 12 73
Zarejestruj się samodzielnie online


Możesz również zapytać o termin i umówić wizytę przez

  czat lub    formularz

Ceny wizyt

Usługa
Cena
Lekarz
Usługa
Cena
Lekarz
Konsultacja lekarza rehabilitacji medycznej110 złLek. Andrzej Lenczyk

lekarz rehabilitacji medycznej wrocławleczenie zespołów bólowych kręgosłupa wrocław
lekarz rehabilitacji medycznej prywatnie wrocławkorekcja wad postawy u dzieci i młodzieży wrocław
lekarz rehabilitacji medycznej opinie wrocławleczenie skoliozy wrocław
rehabilitacja medyczna wrocławleczenie dysfunkcjii aparatu ruchu wrocław