DIETETYK WROCŁAW - Dawid Dyminczuk | Lekarze | Centrum Medyczne PRZYJAŹNI

Profil lekarza

Dawid Dyminczuk

Specjalizacja:dietetyk, dietetyk kliniczny

Opis lekarza

Od wielu lat specjalizuję się w terapii nadwagi, niedowagi oraz pomocy dietetycznej w wybranych jednostkach chorobowych. Realizuję programy żywienia dla kobiet w ciąży, dzieci oraz osób aktywnych fizycznie i sportowców.

Doświadczenie zawodowe poza pracą z pacjentami zdobywałem poprzez udział w wielu szkoleniach i konferencjach naukowych. Obecnie sam pełnię rolę wykładowcy i edukatora żywienia, prowadząc na co dzień liczne kursy, szkolenia i wykłady.

Swoim pacjentom oferuję kompleksowe, indywidualne podejście oraz wsparcie psychologiczne na wszystkich etapach prowadzonej terapii.

Programy wykonuję na bazie diagnozy stanu zdrowia. Praktykuję żywienie racjonalne z uwzględnieniem diet eliminacyjnych w przypadku jednostek chorobowych i nietolerancji pokarmowych. Propaguję system zmiany nawyków żywieniowych opartych na żywieniu zbilansowanym, a nie dietach skrajnych.

Jako naturalista żywieniowy nie stosuję sztucznych wypełniaczy i często niebezpiecznych dla zdrowia substancji.

Czas trwania wizyt:

  • pierwsza wizyta (wywiad dietetyczno-medyczny): 60 minut,
  • druga wizyta, tydzień od wywiadu: 30 minut,
  • kolejne wizyty (kontrolne): 30 minut.

Umów wizytę

Umów termin wizyty przez telefon

71 300 12 72
71 300 12 73
Zarejestruj się samodzielnie online

Możesz również zapytać o termin i umówić wizytę przez

  czat lub    formularz

Ceny wizyt

Usługa
Cena
Gabinet
Usługa
Cena
Gabinet
Konsultacja dietetyka - pierwsza wizyta115 złDietetyk
Konsultacje dietetyka - kolejne wizyty  Dietetyk

Opinie o lekarzu

  • “Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Dawida . Od wielu lat walczę z dużą nadwagą ale nigdy nie udawało mi się schudnąć . Dzięki pomocy Pana Dawida udało mi się rzucić kilka kilogramów poczuć się zdrowszą ale także dodało mi to większej pewności siebie. Jest bardzo profesjonalny w swoim zawodzie. Diety ustala indywidualnie do każdego pacjenta . Posiłki są smaczne i przede wszystkim zdrowe. Jest zabawny oraz motywuje do działania . Jeszcze raz polecam Pana Dawida . Naprawdę warto !” – Martyna, dobrydietetyk.pl (20.05.2016)
  • “Jestem bardzo zadowolona z porad i ukierunkowania mnie pod względem dietetycznym. Wizytę u Pana Dawida polecam każdemu, kto ma problemy żywieniowe. Dzięki diecie udało mi się zrzucić kilka kilogramów, powróciła mi chęć życia. Przepisy i produkty dostosowane były indywidualnie, a jednocześnie do moich możliwości finansowych. Córka również skorzystała z diety.” – Halina, dobrydietetyk.pl (15.05.2016)
  • “Jestem bardzo zadowolona. Dzięki pomocy Pana Dawida mój syn traci kilogramy w oczach i zdrowiej się odżywia. Dieta ułożona przez dietetyka, jest smaczna, co zachęca syna do kontynuacji. Ma wspaniałe podejście do ludzi, jest bardzo sympatyczny i zaraża Swoją energią i zapałem, dzięki czemu jest większa motywacja do trzymania diety. Podchodzi indywidualnie do każdego, nie narzuca książkowego schematu. Układa posiłki tak, by były sycące i smaczne, a przy tym łatwe i szybkie do zrobienia. Syn cieszy się spadającą wagą, a ja uważam, że jest to świetna inwestycja w Jego zdrowie. Gorąco polecam Pana Dawida każdemu!” – Dorota, dobrydietetyk.pl (15.05.2016)
dietetyk wrocławdietetyk wrocław krzyki
dietetyk kliniczny wrocławleczenie otyłości wrocław
dietetyk wrocław cenaodchudzanie wrocław
dobry dietetyk wrocław dietetyk wrocław opinie

Certyfikaty

Umów wizytę

Zadzwoń i umów wizytę:
tel: 71 300 12 72
tel: 71 300 12 73

Rejestracja

Polub nas

This message is only visible to admins.

Problem displaying Facebook posts.
Click to show error

Error: Error validating access token: Sessions for the user are not allowed because the user is not a confirmed user.
Type: OAuthException
Subcode: 464
Solution: See here for how to solve this error

Zarejestruj się do lekarza telefonicznie lub online

Rezerwuj wizytę
Call Now Button