Nowotwór

Czerniaki skóry – diagnostyka i metody leczenia

Jeśli zauważyłeś na swojej skórze niepokojące zmiany i dotyczą one znamion skórnych, to najwyższy czas zgłosić się do dermatologa. Około połowa czerniaków, złośliwych nowotworów skóry, powstaje właśnie z tzw. „pieprzyków”.

Czytaj więcej

BRASTER – profilaktyka raka piersi

Najważniejszym elementem w zapobieganiu rozwojowi raka piersi są regularne badania profilaktyczne. Do dostępnych metod diagnostycznych służących wczesnemu wykrywaniu choroby dołączyła niedawno termografia. Zapraszamy na badania piersi z wykorzystaniem urządzenia BRASTER. Badania odbędą się w dniach 4 i 18 listopada 2017 roku, w godzinach 8:30-11:30.

Czytaj więcej

Znamiona skórne – konsultacje dermatologa

Jeśli zaobserwowałeś na swojej skórze jakiekolwiek niepokojące symptomy zmian posiadanych znamion, to jak najszybciej powinieneś odwiedzić dermatologa. W dwie soboty: 12 i 19 marca 2016 roku zapraszamy na konsultacje dermatologiczne, które przeprowadzi lek. Anna Czajkowska – specjalizant dermatologii i wenerologii. W tych dniach konsultacja dermatologiczna w cenie jedynie 60 zł

Czytaj więcej

Bezpłatne konsultacje lekarza onkologa

Bezpłatne konsultacje lekarza onkologa. Przed konsultacją onkologiczną badanie USG piersi można wykonać w cenie 50 zł. Konsultacje odbędą się w sobotę, 19 grudnia 2015 roku, w godzinach od 9:00 do 12:00. Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.

Czytaj więcej

Polub nas

[custom-facebook-feed]
Call Now Button