Rozwój dzieci

Konsultacje pediatryczne – Dzień Dziecka

Od etapu niemowlęctwa aż po czas pokwitania zdrowotne problemy dzieci spędzają wielu rodzicom sen z powiek. Zawsze wtedy warto zgłosić się po fachową poradę do lekarza specjalisty. Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy na wizytę u lekarza pediatry. W sobotę, 4 czerwca 2016 roku, w godzinach od 9:00 do 12:00 wizyta w promocyjnej cenie 60 zł.

Czytaj więcej

USG stawów biodrowych u dzieci

USG stawów biodrowych to obowiązkowe badanie, które powinno zostać wykonane u każdego niemowlęcia. Lek. Kamila Dudziak – specjalizant neonatologii, zaprasza Rodziców wraz ze swoim pociechami na USG stawów biodrowych u dzieci w sobotę, 14 maja 2016 roku. W tym dniu USG stawów biodrowych u dzieci w promocyjnej cenie zaledwie 60 zł.

Czytaj więcej

Konsultacje lekarza pediatry

O dzieci należy dbać w szczególny sposób, ponieważ same nie są w stanie tego zrobić. Dlaczego i jak pomóc w walce z mikrobami, jak zabezpieczyć i wspomóc układ odpornościowy dziecka? Na te i wiele innych pytań odpowie Państwu nasz lekarz pediatra. Lekarz Pediatra Gerarad Pasternak zaprasza na konsultacje pediatryczne w cenie zaledwie 60 zł, w sobotę, 23 kwietnia 2016 roku

Czytaj więcej

Polub nas

[custom-facebook-feed]
Call Now Button