Dr n. med. Konstancja Fornalczyk

Zapraszamy na konsultacje medyczne do dr Konstancji Fornalczyk – doświadczonego i lubianego przez pacjentów lekarza.

Pani doktor studia medyczne ukończyła w 2003 roku na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Prawo wykonywania zawodu lekarza uzyskała w 2004 roku. Posiada specjalizacje z pediatrii (2010 rok), nefrologii (2015 rok) oraz nefrologii dziecięcej (2016 rok). W grudniu 2019 r. obroniła rozprawę doktorską, której tematyka związana jest z przewlekłą chorobą nerek i schyłkową niewydolnością nerek u dzieci, uzyskując dnia 30.01.2020 r. uchwałą Rady Dyscypliny Nauki Medycznej we Wrocławiu tytuł doktora nauk medycznych i nauk o zdrowiu w dyscyplinie – nauki medyczne – nefrologia pediatryczna.

Pracuje na stanowisku asystenta w Katedrze i Klinice Nefrologii Pediatrycznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, która mieści się w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym przy ulicy Borowskiej.

Jej porady lekarskie w Centrum Medycznym Przyjaźni związane są przede wszystkim z diagnostyką i leczeniem:

  • zakażeń układu moczowego,
  • wad układu moczowego,
  • kamicy układu moczowego,
  • moczenia nocnego i dziennego nietrzymania moczu,
  • białkomoczu i krwinkomoczu.

Jest doświadczonym, cenionym i lubianym lekarzem. Pani doktor może również konsultować pacjentów w języku angielskim.

Serdecznie ZAPRASZAMY do Centrum Medycznego Przyjaźni na konsultacje.  Nasi lekarze, którzy na co dzień pracują w szpitalach, skutecznie pomogą w terapii.

Zadzwoń i umów się na wizytę: 71 300 12 72 lub 71 300 12 73

Wszelkie informacje przedstawione w witrynie są publikowane i dystrybuowane wyłącznie w celach informacyjnych i nie mogą być traktowane ani zastąpić konsultacji lekarskiej i badania lekarskiego. Niedopuszczalne jest korzystanie z tych informacji jako źródła wiedzy dla samodzielnej terapii i diagnozowania chorób.
Centrum Medyczne PRZYJAŹNI nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za pogorszenie stanu zdrowia spowodowane odstąpieniem od konsultacji lekarskich i stosowaniem praktyk leczniczych wdrażanych na własną rękę.

Zostaw komentarz

5 × three =