O nas | Centrum Medyczne PRZYJAŹNI

O nas

O nas - Centrum Medyczne PRZYJAŹNI - Przychodnia - Wrocław, ul. Przyjaźni 111A

Centrum Medyczne PRZYJAŹNI znajduje się osiedlu Wrocław-Partynice, przy ulicy Przyjaźni 111A. Do wyboru takiej właśnie lokalizacji skłonił nas dynamiczny rozwój południowych granic wrocławskiej dzielnicy Krzyki i wciąż rosnąca liczba jej mieszkańców, a tym samym znaczne zwiększenie zainteresowania podstawowymi jak i specjalistycznymi usługami medycznymi w tym rejonie.

W Centrum Medycznym PRZYJAŹNI skorzystają Państwo z usług rozbudowanego zespołu specjalistów wielu dziedzin medycyny. Nasza Przychodnia we Wrocławiu oferuje wyłącznie usługi pełnopłatne, nie świadczymy natomiast usług w ramach NFZ. Nasi lekarze przyjmują wyłącznie prywatnie, dlatego od naszych Pacjentów nie wymagamy dokumentów dotyczących ubezpieczenia zdrowotnego.

Przychodnia oferuje opiekę wykwalifikowanego i wysoko specjalistycznego zespołu medycznego, tak lekarskiego jak pielęgniarskiego. Nasi lekarze są jednocześnie pracownikami wielu renomowanych oddziałów szpitalnych we Wrocławiu. W Przychodni można skorzystać z porad i zbiegów wykonywanych przez lekarzy wielu specjalności: chirurga i chirurga dziecięcego, dermatologa i wenerologa, diabetologa, dietetyka i psychodietetyka, endokrynologa, fizjoterapeuty, geriatry, ginekologa, hematologa, hepatologa (lekarza chorób zakaźnych, gastroenterologa), internisty, kardiologa, laryngologa i laryngologa dziecięcego, lekarza rodzinnego (pierwszego kontaktu), lekarza rehabilitacji medycznej, nefrologa i nefrologa dziecięcego, neonatologa, neurologa i neurologa dziecięcego, onkologa, ortopedy i ortopedy sportowego, pediatry, psychiatry, psychologa i psychologa dziecięcego, psychoterapeuty, proktologa oraz urologa i urologa dziecięcego.

Na miejscu Pacjenci mogą skorzystać z szerokiej oferty badań laboratoryjnych. Gwarantujemy również dostęp do badań ultrasonograficznych w gabinecie USG, badań endoskopowych (gastroskopia, kolonoskopia, cystoskopia) w gabinecie endoskopii oraz badań elektrokardiograficznych w pracowni EKG.

W ramach działalności terapeutycznej Przychodni jest możliwość zasięgnięcia porad psychologa, psychologa dziecięcego i psychoterapeuty  – w tym celu zapraszamy do skorzystania z naszej Poradni Psychiatryczno-Psychologicznej.

Przy naszej Przychodni znajdują się także gabinety stomatologiczne oraz apteka leków gotowych i recepturowych, gdzie można zrealizować przepisane recepty.

Centrum Medyczne PRZYJAŹNI to nowy wymiar usług medycznych, gdzie stawiamy przede wszystkim na wysoki ich standard oraz zadowolenie Pacjentów. Nasza Przychodnia we Wrocławiu gwarantuje brak kolejek, również w okresie zwiększonej zachorowalności, a dodatkowo przyjmujący lekarze zawsze dbają, aby Pacjenci nie musieli czekać na wizytę.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich Pacjentów.

Centrum Medyczne PRZYJAŹNI

ul. Przyjaźni 111A, Wrocław
tel. 71 300 12 72, 71 300 12 73
email: kontakt@przyjazni.com.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Piątek: 8:00-20:00
Sobota: 08:00-12:00
Niedziela: nieczynne
Konto bankowe: BGŻ BNP Paribas S.A., nr 78 1600 1462 1841 2662 1000 0001

O nas (2) - Centrum Medyczne PRZYJAŹNI - Przychodnia - Wrocław, ul. Przyjaźni 111A


Umów wizytę

Zadzwoń i umów wizytę:
tel: 71 300 12 72
tel: 71 300 12 73

Rejestracja

Polub nas

Szanowni Państwo,

Mając na uwadzę dalszy rozwój epidemii koronawirusa w Polsce, zapraszamy Państwa do współredagowania z nami cyklu pt. „Coronavirus story: w życiu, sztuce i nauce.”

W cyklu tym będziemy chcieli zamieszczać informację związane z wirusem SARS-CoV-2. Państwa, zaś zachęcamy do pozostania w domach🏠, a w przypadku konieczności porady medycznej zapraszamy do kontaktu z nami. Będziemy starali się udzielić wskazówek jak i pomocy w kontakcie z naszymi lekarzami, nie tylko przez tele czy wideo-konsultację .👩‍💻

Więcej informacji i rejestracja pod nr tel.:

☎️71 300 12 72 oraz ☎️71 300 12 73

i na stronie internetowej

🌐 https://przyjazni.com.pl/aktualnosci/telekonsultacje-lekarzy-specjalistow/

🤓Informacje na temat koronawirusa.

Koronawirus jest wirusem RNA osłoniętym błoną tłuszczową. Należy do rodziny koronowirusów, występują one u zwierząt powodując różnego typu choroby w np. Układzie pokarmowym, nerwowym lub oddechowy. Wirusy mają zdolność do częstej mutacji i zakażania nowych gatunków. Te koronawirusy, które zakażają ludzi, wywołują objawy ze strony układu oddechowego, rzadko w innych układach i narządach. Obecny koronawirus SARS-CoV-2 jest wirusem, który odpowiada za obecną epidemię zakażeń, która miała miejsce w Chinach (Wuhan) w grudniu 2019 roku.

🤒Jakie objawy podaje Pacjent zakażony koronawirusem ?

Koronawirus SARS-Cov-2 powoduje u ludzi chorobę o nazwie COVID-19. Najbardziej częstymi objawami choroby jest duszność, problem z oddychaniem, kaszel, gorączka. Może też wystąpić uczucie bólu mięśni jak i zmęczenie.

👩‍⚕️Jak leczyć Koronawirusa?

Taką decyzję podejmuje lekarz, aktualnie leczenie jest tylko objawowe, co powinniśmy rozumieć jako leczenie samych objawów choroby lub ewentualnych powikłań bakteryjnych, np problemów z oddychaniem, gorączką. Warto jednak wspomnieć, że w literaturze naukowej znajdują się opisane przypadki wyleczenia pacjentów zakażonych koronawirusem dzięki zastosowaniu leków. Dokładnie 13 marca 2020 r. Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, wydał pozwolenie na dopuszczenie na rynek leku, który zawiera chlorochinę, jest stosowany jako leczenie wspomagające w zakażeniach koronawirusem typu beta, czyli SARS-CoV, MERS-CoV i SARS-CoV-2. Na ten moment należy zaznaczyć, że nie ma dostępnych danych skuteczności chlorochiny u chorych z COVID-19 poza Chińską Republiką Ludową.

💊Czy warto stosować antybiotyki?

Antybiotyki działają jedynie przeciwko bakteriom, a nie przeciwko wirusom. Koronawirus jest wirusem, dlatego antybiotyki nie mają tutaj zastosowania jako środek leczniczy. Hospitalizowane osoby oczywiście mogą dostać antybiotyki ale tylko wtedy, gdy wystąpi zakażenie bakteryjne.

⏰Ile dni trwa okres inkubacji?

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) podaję, że okres zarażenia pacjenta, od początku wystąpienia objawów, w przypadku koronawirusa trwa od 1-14 dni. Przeważnie objawy (gorączka, duszności, problemy z układem oddechowym) występują około 5 dnia od zakażenia, na ten moment informacje mogą się zmieniać ze względu na ciągłe poznawanie wirusa. Jak już też wiemy u części zarażonych objawy mogą praktycznie nigdy nie wystąpić, ale to nie zmienia faktu, że są te osoby są nosicielami i mogą zarazić innych.

👍Proponowane obecnie działania profilaktyczne :

✅dbaj o swoją odporność;

✅często myj ręce wodą z mydłem, lub dezynfekuj je płynami z alkoholem o stężeniu minimum 60%;

✅unikaj dotykanie nosa, oczu i ust nie umytymi rękami;

✅nie podawaj dłoni na powitanie;

✅unikaj miejsc w których przebywa dużo osób;

✅zachowaj bezpieczną odległość rozmówcy minimum 1,5 metra;

✅stosuj zasady ochrony podczas kaszlu i kichania, zakryj usta i nos;

✅odżywiaj się zdrowo i nawadniaj organizm (posiłki muszą być bogate w warzywa i owoce, pij przynajmniej 2l wody dziennie);

✅odpowiednia ilość snu, około 7-8h;

✅dezynfekuj biurka, klamki, włączniki światła, stoły itp.

__________________________⠀⠀
👍 Centrum Medyczne Przyjaźni
🏨 Przychodnia we Wrocławiu⠀⠀
☎️ tel. 713001272, 713001273⠀⠀
🌐 https://przyjazni.com.pl/
... Czytaj więcejCzytaj mniej

Polub nas

Szanowni Państwo,
zapraszamy na telekonsultację ginekologiczne☎️🚺, które odbędą się 25.03 (środa).

W trakcie telekonsultacji☎️ zostanie Państwu udzielona konsultacja z zakresu ginekologii przez naszego specjalistę👩‍⚕️

Będzie również możliwość wystawienia w trakcie telekonsultacji:

✅E-RECEPTY
oraz
✅E-ZWOLNIENIA

jeśli wymaga tego stan kliniczny Pacjenta.

Serdecznie Zapraszamy👍

POSTARAMY SIĘ WSPÓLNIE ZNALEŹĆ ROZWIĄZANIE DLA PAŃSTWA OBECNYCH PROBLEMÓW MEDYCZNYCH.*👩‍⚕️👨‍⚕️

* bliższe informację pod nr tel.:
71 300 12 72 ☎️
oraz
71 300 12 73 ☎️
__________________________⠀⠀

👍 Centrum Medyczne Przyjaźni
🏨 Przychodnia we Wrocławiu⠀⠀
☎️ tel. 713001272, 713001273⠀⠀
🌐 https://przyjazni.com.pl/
... Czytaj więcejCzytaj mniej

Polub nas

Szanowni Państwo,
przypominamy o możliwości skorzystania z
TELEKONSULTACJI☎️ w naszej Przychodni🏨

W tygodniu od godziny 8-20.👍
W soboty od godziny 8-13.👍

Codziennie udzielamy porad z zakresu:

✅CHORÓB WEWNĘTRZNYCH (INTERNA),
✅PSYCHIATRII,
✅DIABETOLOGII
✅PEDIATRII,
✅NEFROLOGII (W TYM RÓWNIEŻ DZIECI)
✅DERMATOLOGII
✅UROLOGII DZIECIĘCEJ

Oczywiście podczas telekonsultacji Pacjent otrzymuje obok zaleceń lekarskich:

👩‍💻E-RECEPTĘ
oraz
👩‍💻E-ZWOLNIENIE,
jeśli wymaga tego stan kliniczny Chorego.🤧

* bliższe informację pod nr tel.:
71 300 12 72 ☎️
oraz
71 300 12 73 ☎️

Zapraszamy również do obejrzenia twórczości
muzyczno-lirycznej o koronawirusie 🎶🎶🎶
__________________________⠀⠀

👍 Centrum Medyczne Przyjaźni
🏨 Przychodnia we Wrocławiu⠀⠀
☎️ tel. 713001272, 713001273⠀⠀
🌐 https://przyjazni.com.pl/
... Czytaj więcejCzytaj mniej

Polub nas
Call Now Button