Kontakt | Centrum Medyczne PRZYJAŹNI

Kontakt

Zadzwoń

71 300 12 72
71 300 12 73

lub wypełnij formularz

Jak dojechać do Centrum Medycznego PRZYJAŹNI – ul. Przyjaźni 111A, Wrocław

  • komunikacja miejska: bezpośrednio tramwajem linii numer 7 lub 17 albo innym tramwajem lub autobusem jadącym ul. Karkonoską (wysiąść przy ul. Przyjaźni, ok. 600m) lub ul. Krzycką (wysiąść przy ul. Skarbowców, ok. 150m);
  • samochodem: najlepszy dojazd przez osiedle od strony ul. Krzyckiej. Pamiętaj, że ulica Przyjaźni jest w dużej części jednokierunkowa – zobacz mapkę dojazdu

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Piątek: 8:00-20:00

Sobota: 08:00-14:00

Niedziela: nieczynne


Napisz do nas

 Zapoznałem się z informacją o przetwarzaniu danych (pole wymagane)

Jeśli przyjeżdżasz do nas samochodem spójrz także na poniższą mapkę dojazdu i przeczytaj opis, a trafisz bez problemów.

  • Najlepiej wjechać od ulicy Krzyckiej i zatrzymać się na parkingu na tyłach posesji budynku, gdzie znajduje się Przychodnia (ciągła żółta linia na mapce poniżej).
  • Dojeżdżając ulicą Przyjaźni od strony alei Karkonoskiej można dojechać tylko do wysokości ulicy Braterskiej, skąd trzeba jeszcze dojść ok. 150 m na pieszo do Przychodni (przerywana żółta linia na mapce poniżej)
  • UWAGA!!! Bezpośrednio naprzeciw przychodni nie można zatrzymać się na ulicy Przyjaźni ani też wjechać z niej na teren osiedla. Trzeba również pamiętać, że ulica Przyjaźni jest jednokierunkowa od ulicy Wałbrzyskiej aż do ulicy Braterskiej, a ruch dwukierunkowy obowiązuje tylko na odcinku od alei Karkonoskiej do ulicy Braterskiej.
Mapka, gdzie zaparkować i jak dojechać samochodem do Centrum Medycznego PRZYJAŹNI
Call Now Button