Psychiatria to szczególna gałąź medycyny, która zajmuje się biochemicznymi zaburzeniami mózgu, jako całości, które mają wpływ na nasz nastrój, zachowanie, emocje, myślenie.

Lekarze

Lek. Maciej Czajkowski. Psychiatra Wrocław. Przychodnia we Wrocławiu. Centrum Medyczne PRZYJAŹNILek. Maciej Czajkowski
Psychiatra

Opis Gabinetu

W Centrum Medycznym PRZYJAŹNI oferujemy badanie i leczenie zaburzeń oraz chorób psychicznych o różnorodnej etiologii. Dla pełnej diagnostyki schorzeń psychiatrycznych opieramy się na badaniach laboratoryjnych jak i profesjonalnych testach. Duży nacisk kładziemy na rozmowę z pacjentem, która w przypadku zaburzeń psychicznych może mieć decydujące znaczenie dla dalszego postępowania. To tutaj lekarz psychiatra można poznać objawy pewnych zaburzeń psychicznych, jak na przykład: halucynacje, zaburzenia snu, urojenia, pogorszenie nastroju, które mogą świadczyć o między innymi schizofrenii, zaburzeniach obsesyjno-kompulsywnych, czy zaburzeniu dwubiegunowym.

Bardzo ważnym i często nierozpoznawanym zaburzeniem jest depresja, która może dotknąć każdego, a którą bez pomocy lekarza czasami bardzo ciężko pokonać. Nasi psychiatrzy prowadzą także diagnostykę i pomoc w sytuacjach różnych uzależnień między innymi od alkoholu, leków, czy narkotyków. Nasze leczenie psychiatryczne, to nie tylko farmakoterapia, ale również psychoterapia oraz wiele innych metod terapeutycznych.

Umów wizytę

Umów termin wizyty przez telefon

71 300 12 72
71 300 12 73
Zarejestruj się samodzielnie online


Możesz również zapytać o termin i umówić wizytę przez

  czat lub    formularz

Ceny wizyt

Usługa
Cena
Lekarz
Usługa
Cena
Lekarz
Telekonsultacja psychiatry230 złLek. Maciej Czajkowski
Konsultacja psychiatry - pierwsza wizyta230 złLek. Maciej Czajkowski
Konsultacja psychiatry - kolejna wizyta230 złLek. Maciej Czajkowski

psychiatra wrocławleczenie depresji wrocław
lekarz psychiatra wrocławleczenie nerwic wrocław
psychiatra wrocław prywatnieleczenie schizofrenii wrocław
dobry psychiatra wrocławleczenie zaburzeń lękowych wrocław