Psychoterapeuta Wrocław

Somatyzacja – lęk, który boli

Somatyzacja to objaw zaburzenia nerwicowego charakteryzującego się obecnością dolegliwości wskazujących na istnienie choroby somatycznej (choroby ciała) przy braku potwierdzenia tego stanu podczas wszystkich badań diagnostycznych i fizykalnych.

Czytaj więcej

Konsultacje psychologa: stres, depresja, lęk, relacje

Cierpisz z powodu długotrwałego stresu lub depresji, zaburzeń lękowych, problemów z adaptacją i obniżoną samooceną, masz problemy w relacjach partnerskich (małżeńskich), nie potrafisz dogadać się ze współpracownikami? Mgr Bartosz Kozak zaprasza na konsultacje psychologiczne w cenie zaledwie 60 zł, w sobotę, dnia 9 kwietnia 2016 roku.

Czytaj więcej

Konsultacje psychologa: Jak znaleźć drogę do celu?

Chcesz coś zmienić w swoim życiu? Jak znaleźć drogę do celu? Jak skutecznie osiągnąć sukces? W współczesnym konkurencyjnym świecie będziesz potrzebował w tych działaniach mocnego wsparcia. Na konsultacje we Wrocławiu zaprasza mgr Agnieszka Woszczek – psycholog, psycholog dziecięcy i certyfikowany psychoterapeuta. Konsultacje odbędą się w najbliższą sobotę, 9 stycznie 2016 roku.

Czytaj więcej

Konsultacje psychologa w promocyjnej cenie

Cierpisz z powodu stresu, zaburzeń lękowych (nerwicowych) lub depresji, problemów z adaptacją i obniżoną samooceną, masz problemy w relacjach partnerskich, nie potrafisz dogadać się ze współpracownikami? Skorzystaj z konsultacji psychologicznych, w cenie zaledwie 30 zł, w sobotę, dnia 5 grudnia 2015 roku.

Czytaj więcej
Call Now Button