Bezpłatny Bilans Zdrowia dla osób dorosłych

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny Bilans Zdrowia dla osób dorosłych wraz konsultacją lekarską, który odbędzie się w Centrum Medycznym PRZYJAŹNI w dniu 19 listopada 2019 roku, w godzinach od 10 do 13.

Bilans Zdrowia przeprowadzimy w oparciu o oznaczenie jednego bądź kilku wybranych parametrów biochemicznych, wykorzystując do tego jeden z najnowszych wielopomiarowych aparatów laboratoryjnych. W celu przeprowadzenia badania na miejscu zostanie pobrana od Pacjenta kropla krwi z palca. Jest również możliwość określenia parametrów z próbki moczu, którą należy wówczas przynieść ze sobą.

W celu ustalenia dokładnej godziny i pozostałych szczegółów wizyty prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną. Zadzwoń: 71 300 12 72, 71 300 12 73.

Zadbaj o swoje zdrowie!

Wszelkie informacje przedstawione w witrynie są publikowane i dystrybuowane wyłącznie w celach informacyjnych i nie mogą być traktowane ani zastąpić konsultacji lekarskiej i badania lekarskiego. Niedopuszczalne jest korzystanie z tych informacji, jako źródła wiedzy dla samodzielnej terapii i diagnozowania chorób.
Centrum Medyczne PRZYJAŹNI nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za pogorszenie stanu zdrowia spowodowane odstąpieniem od konsultacji lekarskich i stosowaniem praktyk leczniczych wdrażanych na własną rękę.

Zostaw komentarz

fifteen − 12 =