Konsultacje psychologa: Jak znaleźć drogę do celu?

Mgr Agnieszka Woszczek. Psycholog, psycholog dziecięcy i psychoterapeuta. Psycholog Wrocław. Leczenie depresji, stresu, fobii. zaburzeń osobowości, emocjonalnych i koncentracji. Przychodnia we Wrocławiu. Centrum Medyczne PRZYJAŹNI

Mgr Agnieszka Woszczek – psycholog, psycholog dziecięcy, psychoterapeuta

Mgr Martyna Cygoń. Psycholog, psycholof dziecięcy, psychoterapeuta. Psycholog Wrocław. Leczenie depresji, stresu, fobii. zaburzeń osobowości, emocjonalnych i koncentracji. Przychodnia we Wrocławiu. Centrum Medyczne PRZYJAŹNI

Mgr Martyna Cygoń – psycholog, psychoterapeuta

Chcesz coś zmienić w swoim życiu? Jak znaleźć drogę do celu? Jak skutecznie osiągnąć sukces? W współczesnym konkurencyjnym świecie będziesz potrzebował w tych działaniach mocnego wsparcia. Na konsultacje we Wrocławiu zapraszają mgr Agnieszka Woszczek oraz mgr Martyna Cygoń. Obydwie Panie są psychologami, psychologami dziecięcy oraz psychoterapeutkami. Konsultacje odbędą się w najbliższą sobotę, 9 stycznie 2016 roku, w godzinach od 10:00 do 13:00.

 

Od dawien dawna ludzie wierzyli we wręcz magiczną moc spełnienia noworocznych życzeń. Dla wielu z nas Nowy Rok, to czas istotnych postanowień, które chcielibyśmy jak najskuteczniej zrealizować. Jednak to także czas osobistych bilansów, które nie zawsze wpływają na nas mobilizująco.

Wielu w tym czasie postanawia rzucić wyzwanie swoim słabościom: przestać zalegać na kanapie i opychać się słodyczami, rzucić palenie, czy zacząć w końcu biegać. Próbujemy też rozwiązywać konflikty z najbliższymi, szukamy nowej pracy, staramy się zdobyć nowy zawód, skończyć szkołę lub kurs, czy postanawiamy zacząć systematycznie oszczędzać. Chcemy też więcej się uśmiechać, czytać książek i oddawać się innym, miłym i pożytecznym aktywnościom. Słowem obiecujemy sobie zakasać rękawy i wziąć się w końcu za siebie i realizację pasji i planów.

Teoria jest bardzo prosta, jednak wielkie problemy pojawią się, gdy przychodzi pora na praktykę. By osiągnąć sukces musisz być bardzo konsekwentny i uparty. To Twoje życie i najczęściej od Ciebie zależy, jakie ono będzie. Aby wspomóc, uporządkować i ukierunkować Twoje działania, aby były one bardziej celowe i skuteczne, warto spotkać się z psychologiem.

Nasz psycholog w interaktywnym procesie opartym o metody psychologiczne pomoże w rozwoju, polepszeniu efektów działania i osiągnięciu zamierzonych celów.

Dzięki wykorzystaniu Twoich aktualnych zasobów wiedzy i umiejętności oraz odpowiednio ukierunkowanej motywacji będziesz mógł pełniej wykorzystywać swój potencjał. Będziesz mógł pokonywać pojawiające się bariery, lepiej poznać samego siebie, podnieść poczucie własnej wartości oraz znaleźć równowagę w swoich życiowych aktywnościach. Niezależnie od materii, w której chcesz się rozwijać, wszystkie działania psychologa ukierunkowane będą na osiągnięcie określonych przez Ciebie celów.

Warto umówić się na wizytę u psychologa – pozwoli ona znacznie zwiększyć szansę realizacji Twoich postanowień i celów.

Zadzwoń i umów się na wizytę u psychologa : 71 300 12 72, 71 300 12 73. Pierwsza wizyta kosztuje jedynie 60 zł.

Serdecznie zapraszamy.

Wszelkie informacje przedstawione w witrynie są publikowane i dystrybuowane wyłącznie w celach informacyjnych i nie mogą być traktowane ani zastąpić konsultacji lekarskiej i badania lekarskiego. Niedopuszczalne jest korzystanie z tych informacji, jako źródła wiedzy dla samodzielnej terapii i diagnozowania chorób.
Centrum Medyczne PRZYJAŹNI nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za pogorszenie stanu zdrowia spowodowane odstąpieniem od konsultacji lekarskich i stosowaniem praktyk leczniczych wdrażanych na własną rękę.