Psycholog Wrocław

Somatyzacja – lęk, który boli

Somatyzacja to objaw zaburzenia nerwicowego charakteryzującego się obecnością dolegliwości wskazujących na istnienie choroby somatycznej (choroby ciała) przy braku potwierdzenia tego stanu podczas wszystkich badań diagnostycznych i fizykalnych.

Czytaj więcej

Konsultacje psychologa: stres, depresja, lęk, relacje

Cierpisz z powodu długotrwałego stresu lub depresji, zaburzeń lękowych, problemów z adaptacją i obniżoną samooceną, masz problemy w relacjach partnerskich (małżeńskich), nie potrafisz dogadać się ze współpracownikami? Mgr Bartosz Kozak zaprasza na konsultacje psychologiczne w cenie zaledwie 60 zł, w sobotę, dnia 9 kwietnia 2016 roku.

Czytaj więcej

Uzależnienia behawioralne – konsultacje psychologa dziecięcego

Czy Twoje dziecko spędza za dużo czasu przed komputerem? Czy mamy już do czynienia z typowym uzależnieniem behawioralnym? Jak nie przeoczyć u dziecka początków poważnych problemów? Psycholog dziecięcy mgr Agnieszka Woszczek zaprasza na wizytę w sobotę, 19 marca 2016 roku, w godzinach od 9:00 do 13:00. W tym dniu cena wizyty u psychologa dziecięcego, to jedynie 60 zł.

Czytaj więcej

Konsultacje psychologa: Jak znaleźć drogę do celu?

Chcesz coś zmienić w swoim życiu? Jak znaleźć drogę do celu? Jak skutecznie osiągnąć sukces? W współczesnym konkurencyjnym świecie będziesz potrzebował w tych działaniach mocnego wsparcia. Na konsultacje we Wrocławiu zaprasza mgr Agnieszka Woszczek – psycholog, psycholog dziecięcy i certyfikowany psychoterapeuta. Konsultacje odbędą się w najbliższą sobotę, 9 stycznie 2016 roku.

Czytaj więcej
Call Now Button