Prelekcja “Nowoczesna dietetyka”


Dawid Dyminczuk. Dietetyk Wrocław. Przychodnia Wrocław. Centrum Medyczne PRZYJAŹNI

Dawid Dyminczuk
Dietetyk

Centrum Medyczne PRZYJAŹNI oraz Family Cafe FOKS zapraszają na prelekcję dietetyka Dawida Dyminczuka pod tytułem “Nowoczesna dietetyka”.

Prelekcja odbędzie się w piątek, 25 listopada 2016 roku, w Family Cafe FOKS, przy ul. Krzycka 83c/1c we Wrocławiu. Rozpoczęcie o prelekcji godzinie 18:00, a przewidywany czas trwania, to około 2-3 godziny. Liczba uczestników jest ograniczona do 25 osób.

Bilety w cenie 19 zł dostępne są w recepcji Centrum Medycznego PRZYJAŹNI w godzinach  od 8:00 do 18:30.

Wiele osób słysząc słowo „DIETA” kojarzy je tylko i wyłącznie z odchudzaniem. Nic bardziej błędnego. Dieta może być lecznicza, wysokoenergetyczna, bogato białkowa, czy wzmacniająca. Dieta to także termin charakteryzujący nasz indywidualny sposób żywienia.

Jednak przede wszystkim nasza dieta może zdrowa lub niezdrowa. A to bardzo ważne jak się odżywiamy. Czy traktujemy dietę, jako zupełnie nieważny element życia i konsumujemy co popadnie, czy też podchodzimy do tego z rozsądkiem kierowanym silną świadomością wpływu diety na nasz stan zdrowia.

Wszystkich zainteresowanych zdrowym żywieniem zapraszamy na prelekcję naszego dietetyka – Dawida Dyminczuka. Główne punkty prelekcji obejmują poniższe tematy:

  1. Zasady zdrowego i racjonalnego żywienia.
  2. Najczęściej popełniane błędy żywieniowe.
  3. Zagrożenia zdrowotne przy zaburzeniach żywienia.
  4. Dlaczego dieta powinna być układana indywidualnie.
  5. Program żywienia a badania diagnostyczne.
  6. Niebezpieczna suplementacja – odżywiajmy się naturalnie.
  7. Mity żywieniowe.

Na koniec przewidziana jest dyskusja, a nasz dietetyk będzie odpowiadał na pytania uczestników.


Rezerwacji można dokonać online korzystając z zamieszczonego niżej formularza oraz dzwoniąc do nas pod numer tel. 71 300 12 72 lub 71 300 12 72 oraz pisząc maila na adres kontakt@przyjazni.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Formularz rejestracji na prelekcję „Nowoczesna dietetyka”

Wszelkie informacje przedstawione w witrynie są publikowane i dystrybuowane wyłącznie w celach informacyjnych i nie mogą być traktowane ani zastąpić konsultacji lekarskiej i badania lekarskiego. Niedopuszczalne jest korzystanie z tych informacji, jako źródła wiedzy dla samodzielnej terapii i diagnozowania chorób.
Centrum Medyczne PRZYJAŹNI nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za pogorszenie stanu zdrowia spowodowane odstąpieniem od konsultacji lekarskich i stosowaniem praktyk leczniczych wdrażanych na własną rękę.

dietetyk wrocławleczenie otyłości wrocław
dobry dietetyk wrocławodchudzanie wrocław
dietetyk wrocław krzykiwspółczesna dieta
zdrowe żywienieporady dietetyka wrocław

Zostaw komentarz

eighteen − eleven =