Leczenie trądziku Wrocław | Tagi | Centrum Medyczne PRZYJAŹNI

Leczenie trądziku Wrocław

Leczenie trądziku pospolitego

Jeśli Twoją twarz i plecy pokrywają liczne zaskórników, wągry i pryszcze, to zapewne cierpisz na trądzik pospolity. Lekarz dermatolog, po wnikliwej diagnozie, wskaże Ci sposoby jak skutecznie pozbyć się trądziku, przepisze odpowiednie leki na trądzik i przedstawi odpowiednie sposoby pielęgnacji skóry trądzikowej.

Czytaj więcej

Konsultacje pediatryczne – Dzień Dziecka

Od etapu niemowlęctwa aż po czas pokwitania zdrowotne problemy dzieci spędzają wielu rodzicom sen z powiek. Zawsze wtedy warto zgłosić się po fachową poradę do lekarza specjalisty. Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy na wizytę u lekarza pediatry. W sobotę, 4 czerwca 2016 roku, w godzinach od 9:00 do 12:00 wizyta w promocyjnej cenie 60 zł.

Czytaj więcej

Jak pozbyć się trądziku – konsultacje dermatologa

Jeśli nie możesz się pozbyć się licznych zaskórników, wągrów i pryszczy, to cierpisz zapewne na trądzik pospolity. Bardzo trudno samodzielnie pozbyć się trądziku, najlepiej więc udać się na wizytę do dobrego dermatologa. Lekarz dermatolog Anna Czajkowska zaprasza na wizytę do Centrum medycznego PRZYJAŹNI w sobotę, 30 stycznia 2016, w godzinach od 9:00 do 12:00. W tym dniu konsultacja dermatologa w promocyjnej cenie zaledwie 60 zł.

Czytaj więcej
Call Now Button