Konsultacje psychologa w promocyjnej cenie

Cierpisz z powodu długotrwałego stresu, doświadczasz zaburzeń lękowych (nerwicowych) lub depresji, problemów z adaptacją i obniżoną samooceną, masz problemy w relacjach partnerskich (małżeńskich), nie potrafisz dogadać się ze współpracownikami?

W tych rozwiązaniu tych i innych problemów psychologicznych naszym Pacjentom pomogą mgr Agnieszka Woszczek oraz mgr Martyna Cygoń, obydwie Panie są psychologami, psychologami dziecięcymi i psychoterapeutkami.

Konsultacje psychologiczne, w cenie zaledwie 30 zł, odbędą we Wrocławiu w Centrum Medycznym PRZYJAŹNI w sobotę, dnia 5 grudnia 2015 roku. Zadzwoń i umów się na wizytę u psychologa: 71 300 12 72, 71 300 12 73.

Wszelkie informacje przedstawione w witrynie są publikowane i dystrybuowane wyłącznie w celach informacyjnych i nie mogą być traktowane ani zastąpić konsultacji lekarskiej i badania lekarskiego. Niedopuszczalne jest korzystanie z tych informacji, jako źródła wiedzy dla samodzielnej terapii i diagnozowania chorób.
Centrum Medyczne PRZYJAŹNI nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za pogorszenie stanu zdrowia spowodowane odstąpieniem od konsultacji lekarskich i stosowaniem praktyk leczniczych wdrażanych na własną rękę.